تا توضیحات این صفحه را کامل نخواندید به هیچ وجه تولید محتوا خودتان را واگذار نکنید…

سفارش تولید محتوا

تعریفی متفاوت از محتوا...!

نوشتن مادر تمامی روش های برقراری ارتباط ، یادگیری و اثر گذاری است، اجداد ما با نوشتن جنگ راه می انداختند با نوشتن صلح میکردند.

سال ها گذشته است ولی هنوز نوشتن جزء اصلی زندگی ماست و مهم تر هم شده چون بزرگترین بستر ما (اینترنت) حجم زیادی محتوا را در خودش جای داده است.

از سال ۲۰۱۹ اهمیت محتوا به شدت افزایش پیدا کرد طوری که واژه هایی مثل بازاریابی محتوا جان گرفتند و صاحبان کسب و کار فهمیدند که از چه ابزار بی نظیری غافل بوده اند. فهمیدند که با قلمشان میتوانند نه یک فروشگاه کوچک بلکه امپراتوری بسازند.

قرار نیست حتما برای موفقیت کسب و کار اینترنتی شاخ فیل (البته فیل که شاخ ندارد) بشکنیم. ما فقط باید کار های موجود را به بهترین شکل انجام دهیم.

خون و خون ریزی همین وبسایت ها بر سر دریافت نتایج اول گوگل بسیار موضوع داغی است و همه هر کاری میکنند تا یک باشند!

من میخواهم یک راهکار با بازده بلند مدت ولی تضمینی از نظر سئو به شما بدهم (تولید محتوای مستمر داشته باشید)

واقعا قرار نیست کار عجیبی کنید فقط چیز هایی که مخاطبین شما نیاز دارند و در گوگل در موردش جستجو میکنند را تبدیل به محتوا کنید ولی محتوایی که از نظر استراتژی انتخاب کلمه کلیدی تا نوع نوشتن و سئو محتوا برای مخاطب قابل قبول باشد.

این راز وب سایت هایی است که وقتی میپرسید شما چقدر پول تبلیغات داده اید یا چقدر پول برای سئو پرداخت کرده اید میگویند تقریبا هیچ!

واقعا باید به پادشاه بودن محتوا ایمان آورد با افتخار Content is King 💪

محتوای خوب = یک اسلحه قوی در دستان شما

ویژگی های محتوای خوب

نیاز به مشاوره و صحبت در مورد تولید محتوا دارید؟

مشاوران آماده اند تا همه چیز را برای شما توضیح دهند (روی دکمه کلیک کنید)

راهنمای سفارش: ما برای ثبت سفارش نیاز داریم اول با سایت و موضوع شما آشنا شویم تا بهترین کیفیت را ارائه کنیم و به نظر ما غلط ترین حالت ثبت سفارش این است که شما با یک فرم سفارش کلمه ای مواجه شوید که مدیر سایت بعد از پرداخت شما متوجه میشود که موضوع سایت شماست چیست و اصلا میتواند انجام دهد یا نه؟ اگر تخصص هم نداشته باشد یک محتوای شاید ضعیف به شما تحویل میدهد.

طبیعتا هر متنی که نوشته میشود را نمیتوان محتوا حساب کرد یا اصلا از تاثیرش صحبت کرد.

همانقدر که تولید محتوای اصولی در رشد شما اثر بسیار زیادی دارد محتوای بد که نه پیام درستی دارد و نه سئو، باعث تلف شدن بودجه ، زمان و نتیجه نگرفتن شما میشود.

پس خیلی مهم است که حتما نکات اصلی تولید محتوا در مقالات شما مو به مو اجرا شده باشد.

مراحل تولید محتوا شهر وردپرس

مراحل تولید محتوا

روش های تولید محتوا

وقتی حرف از نتایج سایت به میان می آید سئو ، تبلیغات و استراتژی های بازاریابی خیلی بولد خواهد بود ولی شاید لازم است تولید محتوا و بازاریابی محتوایی را به آن اضافه کنیم.

اگر بخواهیم بدون هیچ معیار خاصی کسب و کار های اینترنتی را تقسیم کنیم دو گروه خواهیم داشت:

 1. کسب و کار های کوچک (استارت آپی یا تازه تاسیس ها)
 2. کسب و کار های بزرگ (کمپانی ها)

هر دو این گروه در نتایج جستجو به دنبال رتبه هستند و این بازی برای کسب و کار های بزرگتر راحت تر است چون هزینه های زیادی برای رتبه گرفتن میکنند و مثلا در یک یا چندین کلمه خیلی مهم پر رقابت بالا می آیند.

اما این استراتژی برای کسب و کار کوچک اشتباه است چون برای رقابت در این کلمات سایتشان آماده نیست اما تولید محتوای مستمر آن ها را در کلمات بسیار زیادی که رقبا حتی فکرش را هم نکرده اند بالا می آورد.

این موضوع به حدی اهمیت پیدا کرده است که شرکت های بزرگ نیز از این استراتژی استفاده میکنند و یک بخش جدا برای تولید محتوا های خودشان دارند و خیلی تمرکز و انرژی گذاشته اند تا این بخش را همیشه زنده نگهدارند.

از اپل گرفته تا شرکت های ساده نرم افزاری همگی بخش بلاگ را یک عنصر مهم سایت خودشان قرار داده اند.

شما برای تولید چندین راه دارید:

 1. تولید محتوا توسط خودتان
 2. استخدام کارمند تولید محتوا
 3. واگذار به شرکت های واسطه
 4. واگذار به یک تیم نویسنده

تولید محتوا توسط خودتان

اگر خودتان بتوانید تولید محتوا کنید اتفاقا کار پسندیده ای انجام داده اید اما دچار دردسر های بسیاری خواهید بود.

اول باید ببینید که شما در کجای کسب و کار هستید و آیا زمان کافی برای رسیدن به تمامی کار های بازاریابی و تولید محتوا را دارید؟

درست است که تولید محتوا موضوع خیلی مهمی است اما اگر نتوانید آن مخاطبین که محتوای شمارا میبینند جذب خرید یا دیدن محصولات کنید عملا بازی را باخته اید پس تمرکز شما به عنوان مدیر مجموعه یا وبمستر این است که روی فروش متمرکز شوید.

این ایده در اوایل کسب و کار وقتی تنها هستید و خیلی فرایند های زیادی را در پیش ندارید ایده بدی نیست.

استخدام کارمند تولید محتوا

نمیدانم چقدر با روحیات یک نویسنده یا تولید کننده محتوا آشنا هستید ولی تولید کننده محتوا در مواجه شدن با شلوغی یا سر و صدا های بی جا اصلا بازدهی خوبی ندارد حتی اگر تولید کننده محتوای ۱ ایران باشد.

پس اگر مجموعه ای هستید که نمیتوانید یک بخش کاملا جدا به تولید کننده محتوا بدهید و مواظب سر و صداها و راحت بودن کارمند تولید محتوا باشید این ایده برایتان گران تمام میشود.

این ایده که اکثر کارآفرینان فکر میکنند کارمندان ما حتما باید در محل کار خودمان حضور داشته باشند در غیر این صورت از کنترل ما خارج میشوند برای نویسندگان صدق نمیکند چون نویسنده هر چه بیشتر در خلوت خودش باشد کارش تمیز تر خواهد بود.

حقوق ثابت این فرد + هزینه های بیمه + رفت و آمد + میزان هزینه های مصرفی این شخص در دفتر شما مواردی هست که قیمت تولید محتوا را نیز به شدت در کنار بازدهی کم افزایش خواهد داد.

واگذار به یک تیم نویسنده

همه روش هارا دیدید و با مزایا و معایبشان آشنا شدید اما کم ترین دردسر و هزینه و بیشترین کیفیت را در واگذاری به یک تیم نویسنده تجربه خواهید کرد.

تیم نویسنده تشکیل شده از چندین نویسنده متخصص و خوش ذوق است که هر کدام در یک حوزه خاص تخصص دارند.

هر موضوعی را قبول نمیکنند و هر محتوایی را هم تولید نمیکنند فقط موضوعاتی که اطلاعات دارند و محتوا هایی که بتوانند با کیفیت عالی تولید کنند را قبول میکنند.

اعضای یک تیم نویسنده سعی میکنند در سریعترین زمان ممکن که کیفیت محتوا تا ۱۰۰ درصد رعایت شود محتوا را تحویل دهند و از کارفرما انتظار دارند که به آن ها اجازه خلاقیت در محتوا و نوشتن محتوا هایی با ایده های جدید و جذاب برای مخاطبین را بدهد.

و خبر خوب اینجاست که ما یک تیم نویسنده هستیم که میخواهیم برای شما تولید محتوا کنیم.

ما در شهر وردپرس دائم در تلاشیم که حجم وبسایت هایی که برای آن ها تولید محتوا میکنیم را کم نگهداریم ولی روی کیفیت محتوا به شدت تمرکز کنیم.

به شدت روی تحقیقات در موضوعاتی که قصد تولید محتوا داریم تمرکز میکنیم که شما بعد از خواندن محتوا هایی که از ما به دستتان رسیده است از اصطلاح ها و موارد مفهومی رضایت کامل داشته باشید.

ما زمان تحویل سفارش را دقیقا به شما میگویم و حتی لحضه ای در تحویل آن تاخیر نخواهیم داشت (اگر تاخیر صورت گرفت محتوا را کامل میکنیم و به شما میدهیم همچنین پولی که دریافت کرده ایم را، محتوا مجانی برای شما)

برای ما خیلی مهم است که حتما قبل از تولید محتوا با شما صحبت کنیم و کسب و کار شمارا بررسی کنیم تا بتوانیم به شما کمک کنیم و اصلا ایده هایی که خیلی از سایت ها میگویند هر سایتی که هستید کلمه ای x تومان را قبول نداریم.

این درست درست اول باید حوزه کاری، سختی آن ، شرایط کامل بررسی شود و بعد قیمت داده شود اینطور قبل از سفارش قیمت داده شود یعنی یک سایت تفریحی با محتوای معمولی با یک سایت برنامه نویسی با محتوای تخصصی هیچ فرقی نمیکند!

واگذار به شرکت های واسطه

این روز ها شاهد شرکت هایی هستیم که میگویند ما تعداد زیادی نویسنده داریم شما را به این افراد وصل میکنیم و در این بین ما درصدی دریافت میکنیم و ناظر تحویل محتوا به شما هستیم.

به ظاهر ایده بدی نیست و برای خود ما هم دیدن همچنین چیزی برای اولین بار جالب بود ولی امان از وقتی که این روش را تست کنید شاهد پاسکاری شدن های زیاد بین نویسنده و واسطه هستید که این میگوید به ما مربوط نیست و دیگری میگوید این به ما مربوط نیست.

ما چندین مدل از این سیستم هارا تست کردیم و به این نتیجه رسیدیم: نمونه هایی که دو محتوا سفارش دادیم و یک محتوا بد تحویل گرفتیم و اعتراض کردیم سایت گفت مگر میشود یک محتوا خوب باشد یکی بد؟ باید یا هر دو خوب یا هر دو بد باشد ما نمیتوانیم مرجوع کنیم یا بگوییم دوباره نوشته شد.

چون یک مدل ویراستار محتوا های این سیستم هارا ویرایش میکند و از حوزه های مختلف اطلاع و تخصصی ندارد کاملا محسوس خواهید دید چقدر اشتباهات عجیب تکرار میشود مثلا در مقاله ای اسم از مارتین لوتر کینگ آورده شده بود و تولید کننده محتوا چون ترجمه انجام داده بود این کلمه را با عنوان پادشاه مارتین لوتر ترجمه کرده بود ویراستار این غلط را نگرفته بود!

ادعا های اینکه ما هزاران نویسنده داریم و کار شمارا ارزان و خیلی سریع تحویل میدهیم هم در این سیستم ها شوآفی بیش نیست چون هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ سرعتی با کیفیت نیست.

محتوای خوب چون زمان زیادی میبرد منطقی است که به همان اندازه هزینه داشته باشد و چون کیفیت بالایی دارد قطعا نمیشود یک ساعته یه محتوا آماده کرد؟ گاها ما برای نوشتن یک محتوا فقط یک روز مشغول طراحی عکس های مطلب هستیم.

و برعکس این مورد نیز در این سیستم ها دیده میشود محتوایی که شما پولش را پرداخت کرده اید و ۹۰ روز منتظر مانده اید تا نویسنده ای آن را تایید کند!

از کیفیت محتوایی که تحویل میگیرید هم بگذارید صحبت نکنیم 🙂

👇👇 نمونه تولید محتوا های مارا حتما بخوانید 👇👇

نمونه محتوا به صورت فایل PDF

نمونه مطلب مارال هاست
نمونه مطلب مارال هاست
نمونه مطلب مارال هاست
نمونه مطلب مارال هاست
نمونه مطلب مارال هاست

نمونه محتوای منتشر شده

نمونه مطلب تایم کد

نمونه مطلب تایم کد

نمونه مطلب سون لرن

نمونه مطلب همیار وردپرس

نمونه مطلب مارال هاست

نیاز به مشاوره و صحبت در مورد تولید محتوا دارید؟

مشاوران آماده اند تا همه چیز را برای شما توضیح دهند (روی دکمه کلیک کنید)

راهنمای سفارش: ما برای ثبت سفارش نیاز داریم اول با سایت و موضوع شما آشنا شویم تا بهترین کیفیت را ارائه کنیم و به نظر ما غلط ترین حالت ثبت سفارش این است که شما با یک فرم سفارش کلمه ای مواجه شوید که مدیر سایت بعد از پرداخت شما متوجه میشود که موضوع سایت شماست چیست و اصلا میتواند انجام دهد یا نه؟ اگر تخصص هم نداشته باشد یک محتوای شاید ضعیف به شما تحویل میدهد.

فقط یک سایت حرفه ای با اهداف بزرگ برای تولید محتوا برنامه ریزی میکند و وقت میگذارد.

واگرنه دلیلی ندارد که یک سایت بخواهد برای تولید محتوای خودش برنامه ریزی کند، پلن محتوایی داشته باشد یا بخواهد از نویسنده و سئو کار برای بهبود محتوا کمک بگیرد.

این حرکت فقط از یک آدم باهوش که برنامه ریزی بلند مدت برای موفقیت کسب و کارش دارد بر می آیند برای کسی که میخواهد سایتش از نظر سئو در پر قدرت ترین حالت ممکن باشد بر می آید.

هر وبمستری آرزوی این را دارد تا از مدیران بهترین شرکت های ایران بپرسد که چطور موفق شدید؟ چرا یک صفحه بد در سایت دارید ولی در نتیجه خوب قرار دارد و فروش شما عالی است؟

هر صفحه ای قدرت میگیرد حتما حامی قوی (صفحه ای دیگر از سایت) دارد. شک نکنید

کسی که برای سایتش تولید محتوا نمیکند شاید بتواند با هزینه های خیلی سنگین تبلیغات و ادعا های بزرگ به فروش دست پیدا کند ولی همیشه یک جای کارش میلنگد همیشه برای بهبود یک صفحه نیاز دارد تا خودش را به زمین و آسمان بزند تا اتفاقی رخ بدهد ولی یک سایت با محتوای قوی لازم نیست اینقدر سختی به خودش بدهد همه چیز برایش مهیاست.

سئو محتوا

ماجرای سئو محتوا برای نویسنده های متوسط به این شکل است که چندین قوانین سئو مثل تگ های heading و تکرار کلمه کلیدی و نکات این چنینی را برای شما انجام میدهند و ارسال میکنند.

اما شاید این بخش کوچکی از سئو محتوا باشد که چندین نکته ساده در آن اجرا میشود و از هیچی بهتر است ولی عالی نیست.

برای سئو درست یک محتوا نیاز به یک متخصص سئو داریم که بتواند کلمه کلیدی اصلی مارا تحلیل کند و ببیند آیا اصلا این کلمه سرچ درستی دارد؟ آیا ارزش تولید محتوا دارد؟ آیا کلمات جایگزین بهتری هست؟

و نویسنده چون برای این موارد هزینه ای دریافت نمیکند و تخصص هم ندارد از این مورد صرف نظر میکند و میگوید خب کلمه کلیدی بدهید تا شروع کنم.

اگر این بخش را تا انتها بخوانید متوجه میشوید که این بدترین نوع تولید محتوا است.

بخش اول اینکار را که گفتیم تحلیل کلمه کلیدی که باید انتخاب کنیم چه کلمه ای اینجا دقیقا مناسب مطلب ماست و بعد ما نیاز به کلمات هم خانواده و هم معنی داریم که به آن ها related keyword و lsi گفته میشود.

و باید در نهایت با رعایت تمامی نکات سئو محتوایی و استراتژی کلمه کلیدی مطلبمان را منتشر کنیم که نه تنها در یک کلمه بلکه در چندین کلمه مهم محتوای ما دیده شود.

این بزرگترین اعتراف وبسایت هایی است که چند سال کار میکنند و بعد از چند سال که مسلط به همه چیز شدند: “کاش به جای تولید ۱۰۰۰ محتوای بدون استراتژی فقط ۵۰ محتوای عالی مثل الان که منتشر میکنیم داشتیم.” 

خیلی ها از سئو و محتوا این را درک کرده اند که ما هر روز هر محتوایی که شد فقط منتشر کنیم و نتیجه اش را به زود میگیریم فقط تولید کنیم، نه این اصلا درست نیست.

سئو محتواما تقریبا تنها تیمی هستیم که هر بخش از تولید محتوا را به متخصص آن بخش میسپاریم مثلا نویسنده نباید سئو انجام دهد نویسنده فقط باید بدون درگیری اینکه کلمه کلیدی چیست و تکرار دائم آن مسیر محتوایی عالی خودش را پیش ببرد تا اصل محتوا کیفیت خوبی داشته باشد بعد این محتوا توسط ویراستار آشنا با آن حوزه کامل بررسی شود و در نهایت یک سئو کار متخصص این محتوا را سئو کند البته سئو کار اصل سئو اش را در ابتدای شروع محتوا با استراتژی کلمه کلیدی شروع میکند که مسیر درست باشد و در انتهای کار محتوا را با تمامی نکات فنی سئو میکند.

طبیعتا میدانید که فرق یک نویسنده آشنا با سئو با سئو شدن محتوا توسط یک سئو کار چقدر متفاوت است.

اما سئو کار واقعا آیتم بسیار گرانی است یعنی شما اگر یک سئوکار خوب را استخدام کنید هزینه های ماهیانه حداقل ۵ میلیون به بالا را باید تقبل کنید و که البته باقی موارد سئو شمارا نیز انجام میدهد ولی برای فقط سئو محتوا ارزش این هزینه را ندارد.

اجازه بدهید ما تمامی کار های تولید محتوا و سئو همان محتوا مجموعه شما را به عهده بگیریم و شما روی بحث های بازاریابی و تبدیل این افراد به مشتری تمرکز کنید.

کیفیت محتوا

کیفیت یک محتوا به چندین عامل  مهم بستگی دارد:

 1. تخصص
 2. زمان
 3. انگیزه

اگر بتوانیم این سه عامل را با هم برای نویسنده تقویت کنیم میتوان گفت بی شک یک محتوای قوی در انتظار ما خواهد بود.

تخصص دقیقا همان اطلاعات نویسنده ، توانایی تحقیق ، سئو ، نوع قلم نویسنده و سبک نوشتن و … است که حتما باید وجود داشته باشد ولی این میزان تخصص بدون زمان هیچ ارزشی ندارد، زمان تنها پارامتری است که اجازه میدهد همه تخصص ها در یک محتوا پیاده سازی شود و بودن هر دو مورد بدون انگیزه از طرف نویسنده شاید یک محتوای کامل ولی بی روح را تحویل ما دهد.

ما همواره در تلاش هستیم تا هر سه مورد را هر لحضه در خودمان تقویت کنیم.

و اصلا نمیخواهیم شما ضرر کنید برای همین با نهایت تلاش و کیفیت محتوا باز هم محتوا هایمان را کامل ضمانت میکنیم.

این ضمانت نوشته میشود اما با تعهد قلبی امضا میشود. (پس خیالتان راحت)

محتوای خوب = یک اسلحه قوی در دستان شما

کیفیت محتوای شهر وردپرس
ضمانت تولید محتوا

نیاز به مشاوره و صحبت در مورد تولید محتوا دارید؟

مشاوران آماده اند تا همه چیز را برای شما توضیح دهند (روی دکمه کلیک کنید)

راهنمای سفارش: ما برای ثبت سفارش نیاز داریم اول با سایت و موضوع شما آشنا شویم تا بهترین کیفیت را ارائه کنیم و به نظر ما غلط ترین حالت ثبت سفارش این است که شما با یک فرم سفارش کلمه ای مواجه شوید که مدیر سایت بعد از پرداخت شما متوجه میشود که موضوع سایت شماست چیست و اصلا میتواند انجام دهد یا نه؟ اگر تخصص هم نداشته باشد یک محتوای شاید ضعیف به شما تحویل میدهد.

👇👇 هدایای ویژه سفارش اول شما 👇👇

تخفیف اولین سفارش
تحلیل کلمات کلیدی اول
درج محتوا در سایت
قالب عکس اختصاصی
قالب عکس اختصاصی
تحویل سریع محتوا

اینجا زمان از طلا هم با ارزش تر است

ما در بخش تولید محتوا شهر وردپرس زمان را به عنوان یکی از مهم ترین پارامتر ها برای انجام پروژه در نظر میگیریم و برایمان پایبند بودن روی قول تحویلی که میدهیم مهم ترین بخش کار ماست.

بزرگترین اشتباه کسانی که پروژه یا کاری را قبول میکنند این است که به هیچ پروژه ای نه نمیگویند و همین حجم زیادی پروژه را با قول تحویل های سریع و بد قولی های شدید و مشکلات اعصاب خورد کن همراه کرده است. ما یک ظرفیت تایین کرده ایم و هیچوقت از این ظرفیت فراتر نخواهیم رفت تا تولید محتوا شما سر وقت به دستتان برسد.

اگر تاخیری در سفارش شما رخ داد محتوا را کامل میکنیم و همراه با وجهی که پرداخت کرده اید به شما پس خواهیم داد این یعنی محتوا برای شما رایگان خواهد بود.

پلن محتوای سفارشی
پلن محتوای هفتگی
پلن محتوای روزانه

رویاهات نزدیکه

مطمئنا یکی از اهداف مهم کسب و کار شما کسب درآمد مناسب هست و در این مورد اصلی شکی وجود ندارد

ضرب المثلی قدیمی بود که میگفت اگر به دنبال طلا هستید پس بیل با خودتان ببرید.

برداشت درست ما از این ضرب المثل این است که باید ابزار های لازم برای درآمد خوب را حتما داشته باشیم و فراموش نکنیم که همیشه Content is King (محتوا پادشاه است) صدق میکند.

کسب درآمد مستقیم از تولید محتوا

مطمئنم تایید میکنید که اگر یک وبسایت تولید محتوای منظم و مرتبط با رعایت اصول سئو داشته باشد در بازه زمانی چندماهه نتایجش در گوگل به شدت فرق خواهد کرد.

با یک سرچ ساده در بین سئو کاران متوجه هزینه های سنگین صرفا سئو خواهید شد و جالب است بدانید که سئو کاران بعد از گرفتن پروژه سایت شما روی محتوا به شدت تمرکز بیشتری دارند تا هر ترفندی که باعث افزایش رتبه شود چون محتواست که رتبه شمارا همیشگی بالا نگه میدارد.

چون محتوا هایی که سفارش میدهید تقریبا رایگان هستند این باعث بیشتر خوانده شدن و جلب اعتماد نیز میشود مثلا شما اگر در کار فروش لوازم خانگی باشید با نوشتن در مورد لوازم خانگی و دادن اطلاعات بیشتر به مخاطبین در اصل اینجا از فروشنده بودن به مشاور تغییر جایگاه انجام داده اید و مردم به مشاور ها بیشتر از فروشندگان اعتماد میکنند.

در کمتر از یک روز اولین محتوای خفن سئو شده خودتون رو تحویل میگیرید

ویژگی های تولید محتوا شهر وردپرس

 1. سئو محتوا : که باعث میشود در محتوای شما علاوه بر سایت خودتان برای کاربران جدید در موتور های جدید سریعتر دیده شود و شما با یک تیر دو نشان زده اید.
 2. ویراستاری محتوا : که باعث میشود محتوای شما بدون غلط املایی، نگارشی و مفهومی باشد، خیالتان راحت که کاربر سایت شما از صفر تا صد محتوا را کامل میخواند و متوجه میشود.
 3. محتوای ارگانیک : که باعث میشود مثل محتوای شما در هیچ سایت و هیچ صفحه ای یافت نشود چون مخصوص سایت شماست و شما خالق این محتوا هستید.
 4. بازگشت وجه : که باعث میشود اگر محتوا باب میل شما نبود وجه پرداختی را با لبخند از ما پس بگیرید.
 5. بازگشت کاربر : که باعث میشود محتوای نوشته شده برای شما دلیل برگشت کاربران برای خواندن محتوا های جدید یا خرید محصولات شود.
 6. تجربه کاربری : که باعث میشود مخاطبین شما با خواندن هر محتوا سایت و استاندارد های رعایت شده تجربه خوبی از خواندن محتوا ها و سر زدن به سایت داشته باشد.
 7. محتوای تحقیق شده : که باعث میشود هیچ محتوایی بدون اینکه کامل از تمامی مرجع هایی که وجود دارد اطلاعات کسب نکرده ایم را تولید نکنیم، کامل اول تحقیق میکنیم و بعد شروع به تولید محتوا میکنیم.
 8. برنامه ریزی محتوا : که باعث میشود شما طبق نظم و برنامه ریزی تمامی محتوا هایتان را منتشر کنید.
 9. پلن ماهیانه : که باعث میشود شما از قبل دقیقا بدانید و مطمئن باشید به عنوان مثال هر روز یک محتوای خوب در سایت انتشار داده میشود بدون اینکه شما درگیر چیزی باشید.
 10. گارانتی کپی : که باعث میشود اگر حتی یک بخش از محتوای ما کپی از محتوای شخص دیگری بود ما تمامی وجه شما + خسارت را به شما تقدیم کنیم. (ما برای شما ارزش قائل هستیم و کپی لایق شما نیست)
 11. قابلیت ویرایش : که باعث میشود اگر از بخشی از محتوا یا چیدمان آن رضایت نداشتید تا سه بار درخواست ویرایش محتوا را بدهید.
 12. درج محتوا : به صورت رایگان که باعث میشود شما بعد از سفارش محتوا اصلا نگران درج آن نباشید و درج آن وقتی از شما نگیرد ما برایتان درج میکنیم.

بزرگترین افتخار ما کار کردن با بهترین های ایران در هر حوزه ای است

نیاز به مشاوره و صحبت در مورد تولید محتوا دارید؟

مشاوران آماده اند تا همه چیز را برای شما توضیح دهند (روی دکمه کلیک کنید)

راهنمای سفارش: ما برای ثبت سفارش نیاز داریم اول با سایت و موضوع شما آشنا شویم تا بهترین کیفیت را ارائه کنیم و به نظر ما غلط ترین حالت ثبت سفارش این است که شما با یک فرم سفارش کلمه ای مواجه شوید که مدیر سایت بعد از پرداخت شما متوجه میشود که موضوع سایت شماست چیست و اصلا میتواند انجام دهد یا نه؟ اگر تخصص هم نداشته باشد یک محتوای شاید ضعیف به شما تحویل میدهد.

پاسخی بگذارید