امیر حسین احمدی هستم بنیان گذار وبسایت هیجان انگیز شهر وردپرس، هدفم از این سایت ارائه محتوا های بروز و ساده تر کردن فرایند های وب مستری و طراحی سایت است.

اگر بخواهم تخصص خودم را در چند جمله کوتاه خلاصه کنم به نظرم من یک وردپرس کار هستم فقط همین 🙂 چون در هیچ صنعتی با هر درآمد و تخصصی نمی‌شود مدعی عالی بودن کرد.

آموزش های شخص خودم همگی تجربی هستند و به این شکل نیست که من برای آموزشی همین الان اقدام به یادگیری کنم، تا آموزشی را فرا نگیرم و از آن در کار استفاده نکنم و نتیجه نگیرم آن را به هیچ عنوان تدریس نمیکنم.

تقریبا از سال ۹۰ شروع به فعالیت در حوزه وب و برنامه نویسی کردم و در این سال ها دائما به دنبال مطالبی بودم که در هیچ جا یافت نمی‌شود و مهم ترین مسائلی است که باید برای موفقیت در یک کسب و کار و تدریس موفق بود.

در این مدت در دوره های مختلفی شرکت کردم از دوره های طراحی سایت گرفته تا رویداد های استارت آپ ویکند.

به نظرم بزرگترین دستاوردی که در زندگی ام دارم جمع کردن و تربیت کردن وردپرس کار هایی است که صدها شرکت را به موفقیت رسانده اند.

در بلاگ شخصی ام درباره رویداد های مختلف زندگی ام و پشت صحنه کسب و کار بیشتر صحبت می‌کنم که اگر تمایل داشته باشید می‌توانید از بلاگ شخصی من با نام بلاگ امیر حسین احمدی هم استفاده کنید 🙂

بزرگترین نکته ای که از زندگی ام می‌توانم به شما بگویم این جمله ایست که همیشه الگو زندگی ام قرار داده ام “اگر می‌خواهی درآمدت ۱۰ برابر شود یادگیری ات را ۱۰ برابر کن”

اگر از دوره هایی که بنده تدریس کردم رضایت داشتید یا یا نظری داشتید خوشحال خواهم شد که فیدبکی از نظرات شما دریافت کنم و برای بهبود این آموزش ها بسیار موثر است.

اگر مبتدی هستید و قصد شروع دارید از آموزش وردپرس که به صورت کاملا رایگان است استفاده کنید.