tytytytytyty (1)

  هر هفته با یک آموزش حرفه ای در شهر وردپرس !!!   

برای شما هم پیش آمده که برای کار کردن با افزونه های حرفه ای دچار مشکل شده اید و نیاز به آموزش در این زمینه داشتید اما یا آموزش هایی وجود نداشته و یا خیلی ناقص بودند که نتوانستید با استفاده از آنها از قابلیت های افزونه  خود بهره کامل را ببرید . آموزش هایی که معمولا در حوزه افزونه های حرفه ای و پرمیوم وجود دارند به دلیل اینکه خیلی از افراد به آنها دسترسی ندارند دارای آموزش های مناسب هم نیستند همین موضوع باعث شده نتوانید با قابلیت های جدید پلاگین ها کار کنید . ما در مجموعه شهر وردپرس  این نیاز های شما برطرف نموده ایم که به آموزش هایی دسترسی داشته باشید که هم بروز باشند هم بصورت کامل , جامع و ساده  یاد بگیرید که چگونه با افزونه های حرفه ای کار کنید.

  

ضمانت بروزرسانی  

ما ضمانت می‌کنیم که هر هفته یک آموزش حرفه ای به بخش اعضای وی آی پی شهر وردپرس اضافه می‌شود. اگر خلالی در زمان انتشار مطالب آموزشی بوجود آمد ، بدون کوچکترین سوالی تمام مبلغ عضویت شما را به‌ صورت کامل برمی‌گردانیم.

در ضمن شهر وردپرس دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد .

پس بدون هیچ نگرانی، همین الان عضو خانواده بزرگ شهروردپرس شوید!

قالب و افزونه...

[the_grid name=”vipthemeandplugin”]

آخرین آموزش های VIP

[the_grid name=”vipposts”]

سوالات متداول

این بخش شامل فایل ها و آموزش های با ارزشی است که با عضویت حرفه ای می توانید به این فایل ها و آموزش ها دسترسی داشته باشید.

برای نمایش ویدیو ها می توانید از پلیر kmplayer استفاده کنید که بصورت رایگان قابل دانلود است و حجم کمی هم دارد .

از نرم افزار رایگان FlashGet در کامپیوتر و اپلیکیشن ADM در اندروید و آی او اس می توانید استفاده کنید.

خیر . برای خرید اشتراک حرفه ای حتما باید عضو سایت شوید تا بتوانید تبدیل به عضو حرفه ای شوید ( در هنگام خرید مراحل ثبت نام شما طی می شود و می توانید در همان مراحل عضو سایت هم شوید )

می توانید با مراجعه به دستگاه عابر بانک و از بخش عملیات رمز اقدام به دریافت رمز دوم نمایید . شماره cvv و تاریخ انقضا هم بر روی کارت شما هک شده است.

بعد از انتخاب پلن اشتراک ویژه به صفحه انتخاب درگاه منتقل می شوید . در آن صفحه به جای انتخاب درگاه بانکی , کیف پولتان را انتخاب کنید و اگر مبلغ کیف پول شما بیشتر از مبلغی بود که باید پرداخت کنید می توانید با کیف پولتان خرید خود را به اتمام برسانید در غیر این صورت مبلغ کیف پول شما از هزینه ای که باید پرداخت کنید کم شده و مابقی آن را باید بصورت آنلاین پرداخت نمایید.

شما می توانید با بخش پشتیبانی هماهنگ کنید تا شماره کارت را برای شما ارسال کرده و مبلغ مورد نظر را کارت به کارت نمایید .

شما با عضویت ۱۰۰۰۰ امتیاز و برای هر کامنت ۱۰۰ امتیاز و برای هر کلیک بر لینک های داخل سایت ۵ امتیاز دریافت می کنید که می توانید با آن کیف پول خود را شارژ کرده و از امکانات سایت به رایگان استفاده کنید.

پاسخی بگذارید