قوانین و مقررات سایت شهر وردپرس

کلیه کاربران که قصد خرید وعضویت درسایت شهر وردپرس رو دارندباید کامل بندهای موجود در این توافق‌نامه مطالعه نمایند و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند.
عضویت درسایت شهر وردپرس و اقدام به خرید محصولات به منزله قبول شرایط این توافق نامه می‌باشد.

ماده یک: عضویت
بازدیدکنندگان برای عضویت درسایت باید به سمت حساب کاربری وارد شوند در این مرحله با وارد کردن نام کاربری ایمیل به صورت صحیح و رمز عبور ایمن می توانند عضو سایت شهروردپرس شده و پس از تایید شماره موبایل اقدام به خرید نمایند. لازم به ذکراست عضویت رایگان می‌باشد.

ماده دو: خرید از سایت
ابتدا کاربران گرامی با نام کاربری خود محصول مورد نظر خود را پس از بررسی دقیق انتخاب می نمایند و پس از پرکردن فیلدهای مورد نظر بصورت انلاین اقدام به پرداخت می نمایند و سپس یک ایمیل و پیامک حاوی رسید کالا و خدمات ارسال می شود و سپس کاربرمی تواند از طریق پنل کاربری بخش محصولات خریداری شده به محصولات دسترسی داشته باشد.

ماده سه: مجوزها
تمام محصولات ارائه شده درسایت دارای مجوز وزارت ارشاد می باشدو هرگونه کپی برداری ازمطالب ومحصولات سایت غیرمجاز بوده و شرعا حرام است  و پیگردقانونی دارد.

ماده چهار: پشتیبانی
تمام محصولات سایت دارای شش ماه پشتیبانی رایگان از زمان خریدمی باشد و بصورت بیست و چهار ساعته بجزایام تعطیلات رسمی اماده ارائه خدمات به شما می باشد.

ماده پنج: اظهارات
کاربران نباید در بخش مربوط به نظرات , اظهارات یا اقداماتی را انجام دهندکه مبین نقض حقوق اشخاص دیگرباشد. همچنین نظراتی که خلاف مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد کاربر مذکور سریعا ازسایت اخراج می شود و حق هیچگونه اعتراضی راندارد و وجه واریزی آن مسترد نمی گردد.

پشتیبانی شهر وردپرس