میزان پیشرفت خواندن شما
فهرست مطالب

فهرست مطالب

غیرفعال کردن به‌روزرسانی وردپرس

غیرفعال کردن به‌روزرسانی وردپرس

در به‌روزرسانی‌های وردپرس امکان ایجاد مشکلات در سایت وردپرسی وجود دارد، راه‌های بسیاری برای غیرفعال کردن به‌روزرسانی وردپرس است، افزونه No Update Nag یکی از این افزونه‌ها هست که به شما کمک می‌کند تا مانع به‌روزرسانی ناگهانی هسته وردپرس شوید، توجه داشته باشید که به‌روزرسانی هسته وردپرس برای رفع مشکلات امنیتی است ولی اگر ترس از ایجاد ناسازگاری بین وردپرس و قالب و افزونه‌ها را دارید، می‌توانید با غیرفعال کردن به‌روزرسانی وردپرس از ایجاد این مشکلات جلوگیری کنید.

داستان آموزش غیرفعال کردن به‌روزرسانی وردپرس

یکی از مشکلاتی که احتمال دارد شما را با به‌روزرسانی‌های هسته وردپرس مواجه کند ناسازگاری بین افزونه‌های وردپرس با هسته وردپرس است که این مشکل در گذشته با به‌روز شدن هسته وردپرس برای خیلی از مدیران سایت‌ها اتفاق افتاد و باعث به‌هم‌ریختگی بسیاری از سایت‌ها شد و علت این مشکل تداخل بین افزونه ویژوال کامپوسر و هسته وردپرس بود. البته جای نگرانی وجود ندارد زیرا می‌توانید با استفاده از افزونه No Update Nag از به‌روزرسانی ناگهانی وردپرس جلوگیری کنید و زمانی که مشکلی در نسخه‌های جدیدتر پیش نیامد هسته وردپرس خود را به‌روزرسانی کنید. در ادامه به امکانات ویژه این افزونه می‌پردازیم.

امکانات ویژه افزونه No Update Nag عبارت است از:

  • قابلیت غیرفعال کردن به‌روزرسانی وردپرس
  • دارای کد تمییز و بدون نیاز به ویرایش فانکشن وردپرس
  • رابط کاربری بسیار آسان و بسیار کاربردی
  • حذف سریع اعلان‌های جدید وردپرس

بعد از بررسی امکانات ویژه افزونه No Update Nag به نصب و راه‌اندازی این افزونه به جهت غیرفعال کردن به‌روزرسانی وردپرس می‌پردازیم.

 
نصب افزونه No Update Nag

برای نصب این افزونه طبق تصویر زیر اقدام کنید:

  1. یا از قسمت افزونه‌ها روی گزینه بارگذاری افزونه کلیک کنید و از لینک زیر افزونه را دانلود کنید و در قسمت بارگذاری، افزونه را بارگذاری کنید.
  2. یا اینکه از قسمت کلیدواژه No Update Nag را تایپ کنید و افزونه No Update Nag را نصب و سپس فعال‌سازی کنید.

نصب افزونه No Update Nag
درصورتی‌که با نصب کردن افزونه مشکلی ‌دارید می‌توانید آموزش نصب افزونه را مشاهده کنید.
در تصویر زیر مشاهده می‌کنید که وردپرس به‌روزرسانی جدیدی در دسترس قرار داده است و تا زمانی که به‌روزرسانی را انجام ندهید این اعلان از پیشخوان وردپرس پاک نمی‌شود. برای غیرفعال کردن به‌روزرسانی وردپرس تنها کافی است افزونه No Update Nag را فعال کنید تا دیگر اثری از به‌روزرسانی جدید مشاهده نکنید. غیر فعال کردن به روزرسانی وردپرس
جمع‌بندی:
در آموزش افزونه No Update Nag متوجه شده‌اید که حتی با به‌روزرسانی هسته وردپرس این امکان وجود دارد که مشکلاتی اعم از ایجاد تداخل بین افزونه‌ها و یا قالب وجود داشته باشد. پس‌نیاز است برای به‌روزرسانی‌های آینده وردپرس مقداری احتیاط کنید و در صورتی هم که می‌خواهید هسته وردپرس خود را به‌روزرسانی کنید حتماً از وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *