میزان پیشرفت خواندن شما
فهرست مطالب

فهرست مطالب

غیرفعال کردن جستجو در وردپرس

غیرفعال کردن جستجو در وردپرس

بعضی از سایت‌ها طوری طراحی می‌شوند که دیگر نیازمند کاوش و جستجو در آن نیست و وجود قسمت جستجو فقط جلوی دسته‌بندی‌ها و نمایش آن‌ها را می‌گیرد، شاید شما هم از قالب‌های تک‌صفحه‌ای یا به نحوی نیازمند برداشتن قسمت جستجو در سایتتان هستید، برای غیرفعال کردن جستجو در وردپرس نیاز است افزونه Disable Search را نصب و روی وردپرس خود راه‌اندازی کنید.

داستان آموزش غیرفعال کردن جستجو در وردپرس با افزونه Disable Search

صفحه نخست هر سایت از مهم‌ترین قسمت‌های دیگر سایت می‌باشد، در این صفحه شما از بهترین آموزش‌ها و نرم‌افزارهای خود برای فروش یا آموزش استفاده می‌کنید تا کاربرانتان را به خود جلب کنید، شاید شما هم نیاز داشته باشید قسمت جستجو را غیرفعال کنید تا محیطی ساده و باز در اختیارتان قرار گیرد، این افزونه یکی از بهترین افزونه‌های رایگانی است که شمارا در امر غیرفعال کردن جستجو در وردپرس یاری می‌کند برای آشنایی بیشتر با افزونه Disable Search ادامه مطلب را مشاهده کنید.

امکانات ویژه افزونه Disable Search عبارت است از:

  • بدون نیاز به کد نویسی
  • رابط کاربری بی‌نهایت آسان
  • تنها با فعال کردن این افزونه جستجو از سایت شما حذف می‌شود

  بعد از آشنایی با امکانات ویژه این افزونه حالا اگر مایل هستید بریم سراغ نصب و راه‌اندازی افزونه Disable Search به‌منظور غیرفعال کردن جستجو در وردپرس…

نصب افزونه Disable Search

برای نصب این افزونه طبق تصویر زیر اقدام کنید:

  1. یا از قسمت افزونه‌ها روی گزینه بارگذاری افزونه کلیک کنید و از لینک زیر افزونه را دانلود کنید و در قسمت بارگذاری، افزونه را بارگذاری کنید.
  2. یا اینکه از قسمت کلیدواژه Disable Search را تایپ کنید و افزونه Disable Search را نصب و سپس فعال‌ کنید.

نصب افزونه Disable Searchدرصورتی‌که با نصب کردن افزونه مشکلی ‌دارید می‌توانید آموزش نصب افزونه را مشاهده کنید.
بعد از نصب افزونه دیگر نیازی به تنظیمات خاصی نیست و می‌توانید تأثیر این افزونه را در سایت خود مشاهده کنید.

جمع‌بندی:
یکی از روش‌های غیرفعال کردن جستجو در وردپرس استفاده از افزونه‌هایی همچون Disable Search است اگر شما هم از قسمت جستجو در وردپرس خود زیاد راضی نیستید می‌توانید این افزونه را نصب کنید و با فعال کردن آن اثری از قسمت جستجو در سایت خود باقی نگذارید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *