میزان پیشرفت خواندن شما
فهرست مطالب

فهرست مطالب

آموزش مدیریت در ورود به پنل مدیریت وردپرس

مدیریت در ورود به پنل مدیریت وردپرس

با آموزش محدودیت در ورود به پنل مدیریت وردپرس با افزونه Limit Login Attempts Reloaded در خدمت شما هستیم. با این افزونه می‌توانید مدیریت در ورود به پنل مدیریت وردپرس را کنترل کنید.

داستان آموزش مدیریت در ورود به پنل مدیریت وردپرس

این افزونه برای امنیت بیشتر برای ورود به پنل مدیریت وردپرس است و همچنین با تنظیمات مسدود کردن آی پی های مشخص  می‌توانید افراد مشخص را در لیست سیاه قرار دهید و حتی می‌توانید تعداد ورود افراد را محدود کنید. برای مثال: افراد می‌توانند تنها 5 بار یا 2 بار رمز خود را اشتباه وارد کنند در صورتی که این اشتباه تکرار شد افراد تا مقدار مدت مشخص (24 ساعت یا مقادیر دیگر) نمی‌توانند وارد قسمت مدیریت شوند. بریم به قسمت نصب مدیریت در ورود به پنل مدیریت وردپرس با افزونه Limit Login Attempts Reloaded.

نصب افزونه Limit Login Attempts Reloaded برای مدیریت در ورود به پنل مدیریت وردپرس…

برای نصب این افزونه طبق تصویر زیر اقدام کنید:
  1. یا از قسمت افزونه‌ها روی گزینه بارگذاری افزونه کلیک کنید و از لینک زیر افزونه را دانلود کنید و در قسمت بارگذاری، افزونه را بارگذاری کنید.
  2. یا اینکه از قسمت کلیدواژه Limit Login Attempts Reloaded را تایپ کنید و افزونهLimit Login Attempts Reloaded را نصب و سپس فعال‌سازی کنید.

نصب افزونه Limit Login Attempts Reloadedدرصورتی‌که با نصب افزونه مشکل‌دارید می‌توانید آموزش نصب افزونه را مشاهده کنید.
بعد از نصب افزونه در نوار کناری(سایدبار) گزینه‌ای در قسمت تنظیمات اضافه می‌شود با نام Limit Login Attempts که روی آن کلیک کنید. انتخاب گزینه list-Limit-Login-Attempts
این افزونه بسیار ساده و کاربردی است و در مرحله بعدی به قسمت تنظیمات این افزونه میرسید، در این صفحه تنظیمات حفاظتی ورود به صفحه مدیریتی را تنظیم می‌کنید. در این صفحه می‌توانید مقادیری تعریف کنید به این صورت که: افرادی که می‌خواهند وارد سایت شوند چند بار می‌توانند مشخصات کاربری خود را اشتباه بزنند و یا در صورت چند بار تکرار اشتباه چند دقیقه یا تا چند ساعت مجوز ورود به پنل مدیریت را نداشته باشند تا بتوانید در صورت حملات ربات‌ها یا افراد بدون مجوز در امان باشید. تنظیمات افزونه Limit-Login-Attempts-Reloaded
در ادامه این صفحه می‌توانید در قسمت لیست سفید افرادی که موردنظر شماست را وارد کنید تا از این محدودیت در امان باشند و همچنین در قسمت لیست سیاه برای اضافه کردن آی‌پی‌های مزاحمی است که قصد ورود غیرقانونی به قسمت مدیریت شما را دارند، برای تست این افزونه بعد از ذخیره تغییرات از پنل مدیریت خارج شوید و مجدد وارد قسمت مدیریت شوید. در آخر روی گزینه Save Options کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود. لیست سیاه و لیست سفید افزونه Limit-Login-Attempts-Reloaded


جمع‌بندی:
یکی از افزونه‌هایی که شما را در امر افزایش امنیت یاری می‌کند افزونه Limit Login Attempts Reloaded، این افزونه بیشتر برای افزایش امنیت در ورود به پنل مدیریت وردپرس است، همچنین با تنظیمات مسدود کردن آی‌پی‌های مشخص می‌توانید افراد مشخص را در لیست سیاه قرار دهید و همچنین محدودیت‌های موردنظر خود را اعمال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *