میزان پیشرفت خواندن شما
فهرست مطالب

فهرست مطالب

آموزش ووکامرس قسمت دوازدهم (نمایش سریع محصولات در ووکامرس)

نمایش سریع محصولات در ووکامرس

این بار آموزشی را برای شما آماده کرده‌ایم تا بتوانید فروشگاه خود را با دکمه‌ای در صفحات محصول متحول کنید، افزونه YITH WooCommerce Quick View با ایجاد دکمه‌ای در زیر محصولات، این امکان را به کاربران می‌دهد که بتوانند بدون رفتن به صفحات هر محصول، محصولات را در همان صفحه، در لایت باکس مخصوص به خود نمایش دهد. این افزونه علاوه بر نمایش محتوا و تصاویر در ابعاد بزرگ‌تر، امکان سفارشی‌سازی را به شما می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با این افزونه با آموزش نمایش سریع محصولات در ووکامرس با ما همراه شوید.

داستان آموزش نمایش سریع محصولات در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Quick View

شاید برای شما هم پیش‌آمده است که برای بررسی محصولی به فروشگاه اینترنتی دیگران رفته‌اید و برای مشاهده مشخصات هر محصول مجبور به باز کردن پنجره‌های جداگانه‌ای شده‌اید و گاهی هم پیش‌آمده است وارد فروشگاه دیگری شده‌اید و مشاهده کرده‌اید که به فروشگاه قابلیتی اضافه‌شده است که می‌توانید تصویر محصول را به همراه توضیحات در یک لایت باکس مشاهده کنید و دیگر نیازی به باز کردن صفحات جداگانه‌ای ندارید. اگر شما هم می‌خواهید فروشگاه خود را به این قابلیت مجهز کنید با آموزش نمایش سریع محصولات در ووکامرس با افزونه YITH WooCommerce Quick View همراه ما باشید.
 

امکانات ویژه افزونه YITH WooCommerce Quick View عبارت است از:

 • قابلیت نمایش محصولات در لایت باکس
 • قابلیت اضافه کردن دکمه نمایش سریع در محصولات
 • قابلیت تغییر متن دکمه
 • رابط کاربری آسان
 • قابلیت تغییر رنگ دکمه بستن پنجره لایت باکس
 • قابلیت نمایش دکمه نمایش سریع در موبایل
 • قابلیت تغییر رنگ پس‌زمینه لایت باکس
 • و…

بعد از بررسی امکانات ویژه افزونه YITH WooCommerce Quick View به نصب و راه‌اندازی این افزونه می‌پردازیم.

نصب افزونه YITH WooCommerce Quick View

برای نصب این افزونه طبق تصویر زیر اقدام کنید:

 1. یا از قسمت افزونه‌ها روی گزینه بارگذاری افزونه کلیک کنید و از لینک زیر افزونه را دانلود کنید و در قسمت بارگذاری، افزونه را بارگذاری کنید.
 2. یا اینکه از قسمت کلیدواژه YITH WooCommerce Quick View را تایپ کنید و افزونه YITH WooCommerce Quick View را نصب و سپس فعال‌سازی کنید.

نصب افزونه YITH WooCommerce Quick View
درصورتی‌که با نصب کردن افزونه مشکلی ‌دارید می‌توانید آموزش نصب افزونه را مشاهده کنید.
بعد از نصب افزونه در نوار کناری (ساید بار) قسمتی بانام YITH Plugins به داشبورد شما اضافه می‌شود، برای نمایش تنظیمات قسمت نمایش سریع محصولات در ووکامرس روی گزینه Quick View کلیک کنید. انتخاب گزینه Quick View
در صفحه بازشده به بررسی تنظیمات این افزونه می‌پردازیم:
تنظیمات عمومی (General Options):

 1. Enable Quick View: برای فعال‌سازی دکمه نمایش سریع در محصولات این گزینه را فعال کنید.
 2. Enable Quick View on mobile: اگر می‌خواهید این دکمه را در موبایل نمایش دهید این گزینه را فعال کنید.
 3. Quick View Button Label: برای تغییر متن روی دکمه این فیلد را تغییر دهید.
 4. Enable Lightbox: اگر می‌خواهید تصویر محصول در لایت باکس باز شود این گزینه را فعال کنید.

تنظیمات ظاهری (Style Options):

 1. Modal Window Background Color: اگر می‌خواهید رنگ پس‌زمینه لایت باکس محصول را تغییر دهید در این فیلد کد رنگ موردنظر خود را بنویسید یا از پالت رنگ موجود به سلیقه خود رنگی را انتخاب کنید.
 2. Closing Button Color: درصورتی‌که می‌خواهید رنگ دکمه، بستن پنجره لایت باکس را تغییر دهید رنگ خود را انتخاب کنید.
 3. Closing Button Hover Color: با بردن موس روی دکمه بستن پنجره لایت باکس، رنگ دکمه تغییر خواهد کرد به انتخاب خود یک رنگ مناسب برای این قسمت انتخاب کنید.

تنظیمات افزونه YITH WooCommerce Quick View
نتیجه تنظیمات را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید. با فعال‌سازی و تغییر نام دکمه، در زیر محصول شاهد نمایش دکمه نمایش سریع محصول هستید که بعد از کلیک بر روی این دکمه مشخصات این محصول را در لایت باکسی زیبا مشاهده خواهید کرد. اضافه شده دکمه نمایش سریع در محصولات
بعد از کلیک بر روی دکمه نمایش سریع، محصول خود را همانند تصویر زیر درون لایت باکس مشاهده می‌کنید. نمایش سریع محصول به صورت لایت باکس
جمع‌بندی:
در این آموزش یاد گرفتید که چگونه محصولات خود را بدون رفتن به صفحه دیگری در لایت باکس نمایش دهید، افزونه YITH WooCommerce Quick به شما این امکان را می‌دهد تا یکی دیگر از امکانات ووکامرس را به فروشگاه خود اضافه کنید و به علت سازگاری این افزونه با ووکامرس می‌توانید بدون هیچ مشکلی این قابلیت را به وردپرس خود اضافه کنید. این افزونه با ایجاد دکمه نمایش سریع در محصولات کاربران را بدون رفتن به صفحه دیگری، به نمایش مشخصات و تصاویر محصولات در ابعاد بزرگ‌تر به‌صورت لایت باکس هدایت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *