میزان پیشرفت خواندن شما
فهرست مطالب

فهرست مطالب

آموزش رایگان وردپرس (جلسه اول = مقدمه جذاب)

آموزش رایگان وردپرس

سلام وقت بخیر، من امیر حسین احمدی هستم موسس شهر وردپرس، چند سال پیش که مشغول تدریس و آموزش وردپرس و برنامه نویسی بودم فعالیت حضوری بیشتری داشتم اما این وقفه که حضور نداشتم به دلیل عدم فعالیتم نبود چون پشت صحنه در حال فعالیت قوی برای بهبود سایر افراد مثل گذشته خودم بودم، هماهنطور که اطلاع دارید تصمیم ما بر این شد که با دوره آموزش وردپرس شروع کنیم و به شما وردپرس را از ب بسم الله تا انتها آموزش دهیم و به شما قول میدهم که این دوره آموزش رایگان وردپرس بوده و خواهد بود حتی بدون دادن اطلاعاتی برای دریافت آموزش ها، پس آماده هستید؟ بریم شروع کنیم.

 

صوت جلسه اول آموزش رایگان وردپرس

ویس های مقالات به صورت کتابی گفته نمی‌شوند و کاملا خودمانی است و مطالب تکمیلی مقاله نیز عنوان می‌شود این ایده جدید شهر وردپرس بسیار برای فهمیدن مطالب مفید است پس حتما ویس مقاله را گوش کنید.

مدرس: امیر حسین احمدی

زمان: 12 دقیقه

کیفیت: 128kbps

حجم: 16 مگابایت

آموزش وردپرس

خودم چطور وردپرس یاد گرفتم؟

اولین باری که در زندگی ام با کلمه وردپرس آشنا شدم فکر میکنم سال 90 بود که کلمه وردپرس را سرچ کردم و نهایتا به یک فایل فشرده رسیدم که نوشته بود باید این فایل را نصب کنید و من اصلا با نصب همچنین چیزی آشنا نبودم و این شد که فایل را باز کردم و به دنبال فایل Exe گشتم تا آن را نصب کنم 🙂

خلاصه بنده به سختی وردپرس را نصب کردم و اصلا شبیه وردپرس الان نبود چون به شدت طراحی ضعیف و امکانات کمی داشت و دقیقا کسانی که میگویند وردپرس یک وبلاگ ساز است آن موقع واقعیت داشت چون چیزی جز بلاگ هم در نمونه قالب های وردپرس نبود.

 

فرصت بزرگ

ولی الان با رشد چند میلیون برابری وردپرس تقریبا اکثر سایت های ایرانی و سایت های تاپ خارجی از وردپرس استفاده می‌کنند.

از وب سایت هایی مثل بلاگ پلی استیشن گرفته تا سایت رسمی کشور سوئد (بلاگ ناسا، بلاگ سی پنل) و…

الان بهترین موقع برای یادگیری وردپرس و راه اندازی سایت با آن است چون ابزار ها و تمامی امکانات لازم برای اینکار در حال حاضر هست و همینطور همین آموزش رایگان وردپرس

عکس ذیل هم به خوبی میزان محبوبیت مدیریت محتوای وردپرس را نشان می دهد که از منابع معتبر بدست آمده و قابل استناد است.

 

آمار وردپرس

 

خبر های خوب 🙂

خبر دارید که خیلی از کسانی که فقط  از وردپرس نصب قالب بلد هستند با راه اندازی سایت برای شرکت های مختلف درآمد چند میلیونی در ماه دارند؟

همین چند وقت پیش شخصی را دیدم که فقط 16 سال داشت و با همین کار درآمد میانگین ماهیانه 4 میلیون تومان را داشت و من به خودم گفتم این در 16 ساله کجاست و من در 16 سالگی کجا بودم (البته خودم در این سن مشغول کدنویسی زبان ویژوال بیسیک بودم واقعا اون موقع خفن بود)

خب حالا سوال اینجاست شما در 16 سالگی کجا بودید؟ چکار میکردید؟ آیا ماهی 4 میلیون تومان درآمد داشتید؟

 

یادگیری ضعیفی دارم و سخت ادامه میدم

آیا شما هم این مشکل را دارید که سخت یاد میگیرید یا اگر هم یاد بگیرید سریعا فراموش میکنید؟

خیلی صادقانه بخواهم به شما بگویم که راز یادگیری چیست به نظر شخص خودم در یک کلمه تمرین خلاصه می‌شود، اگر می‌خواهید یک چیز را عالی به خاطر بسپارید فقط و فقط تمرین کنید.

و اما در مورد اینکه من آدمی نیستم که یک چیز را کامل کنم یا سخت یک چیز را ادامه میدهم باید بگویم که شما برای ادامه یک چیز باید یا علاقه داشته باشید که اگر داشته باشید اصلا این صحبت من برای شما نیست چون شما ادامه خواهید داد به هر حال، یا این فعالیت را به یک هدف گره بزنیدبرای اینکار کافیست از قانون بندباز استفاده کنید.

 

قانون بندباز

اگر یک بند روی زمین بگذارم و به شما بگویم لطفا از روی آن رد شوید و من به شما 100 هزار تومان میدهم رد میشوید؟

— خب قطعا چون کار ساده ای است و پول خوبی بابتش داده می‌شود.

حالا اگر بگویم بین دو ساختمان بلند یک بند میگذارم و به شما یک میلیون تومان میدهم از آن رد شوید آیا این کار را می‌کنید؟

آموزش رایگان وردپرس–قطعا میگید: اوه مگه دیوونه ام همچنین کاری رو برای یک میلیون تومان انجام بدم نه اصلا

حالا اگر همین شرایطی باشه و ساختمان دوم در حال آتش گرفتن باشه و اون طرف این بند عزیزترین فرد زندگیتون مثل مادرتون باشه و اگر شما نرید نجاتش بدید جانش رو از دست خواهد داد و اصلا پولی ام به شما نمیدیم اینکارو میکنید؟

— قطعا اینکارو میکنم و من باید نجاتش بدم

 

چی شد که وقتی بحث یک میلیون تومان شد شما گفتید این کار دیوونگی هست و وقتی بحث عزیز ترین شخص زندگیتون حتی بدون پول اینکارو کردید؟

موضوع ما یک نکته مهم داشت:

 1. فعالیت هایتان را به یک هدف مهم گره بزنید (مثلا پول هدف خیلی مهمی نبود و نجات یک عزیز هدف واقعی و مهم بود)

اصلا صحبت ما این نیست که پول مهم نیست چرا هست خیلی ام هست اصلا زندگی بدون پول ممکن نیست اما ما انسان ها حاضریم برای پول تا حدی پیش بریم و در مسائل دیگر مثل نجات جان یک عزیز خیلی مایه بیشتری میگذاریم و به همین دلیل حتما آموزش رایگان وردپرس را علاوه بر درآمد به یک هدف مهم تر نیز گره بزنید.

 

کاربرد مهم تر است!

عادت به اینکه توضیح بدهم وردپرس چیست، چرا وردپرس، چطور وردپرس ندارم چون همه افراد این را به مراتب بیش از 100 هزار بار توضیح داده اند و ما در این دوره موضوعمان وردپرس کاربردی است و قصد زیاده گویی نداریم، البته شاید بخش هایی هم باشد که شما حس کنید زیاده گویی باشد و ولی به ما اعتماد کنید و کل این آموزش هارا فرا بگیرید زیرا این مباحث تجربه چند ساله من و همکارانم است که قطعا به درد شما خواهد خورد.

 

با گذراندن آموزش رایگان وردپرس چه نتایجی به دست می‌آورم؟

اولین نتیجه آموزش رایگان وردپرس این است که شما با خیال راحت وردپرس کار خواهید کرد و سوالات کوچک وقت شمارا نخواهد گرفت و حتی دیگران هم از شما سوال میپرسند و وقتی شما پاسخ میدهید و مشکلشان حل می‌شود میگویند آفرین این هارو از کجا یاد گرفتی؟ اگر این دوره را به آن ها معرفی کنید که قطعا به دوستتان هم کمک کرده اید.

 

اگر سوالی داشتم پاسخی هست؟

بله، چرا که نه؟ با کمال میل پاسخگوی سوالات شما هستیم، در هر جلسه که مشکل داشتید در آن جلسه هر سوالی دارید عنوان کنید البته برای اینکه خستگی از تن ما دربیایید حتما نظرات مثبت خودتان را هم عنوان کنید تا انرژی بیشتری برای کار داشته باشیم.

 

جمع بندی آموزش رایگان وردپرس !

هر کسی که وردپرس بلد است و سایت درست می‌کند وردپرس کار متولد نشده مطمئن باشید، شما با پیگیری آموزش و تمرین و ایجاد علاقه درخودتان می‌توانید حتی از آن ها بهتر و بیشتر وردپرس را فرا بگیرید و سایت هایی درست کنید که شخص بنده برای کسانی که از من جلوتر بودند درست کردم و نشان دادم به این اعتراف کردند که فکر نمیکردند روزی به این درجه از تخصص برسم.

 

شما چطور شد که وردپرس را شناختید؟

23 پاسخ

 1. سلام . ممنون بخاطر آموزش عالیتون .
  بعد از گذروندن دوره ی شما برای ورود به بازار کار آ«اده میشیم ؟
  برای کسی مثل من که دانشجوی انصرافیه و 26 سالشه و هیچ مدرک تجصیلی ای نداره و صبح تا شب درگیر کار و رفع کردن بدهی هاست و سالی یکبار هم نمیتونم یه دونه تیشرت بخره جایی برای ورود به بازار کار توی این فیلد هست ؟

  1. با سلام و احترام
   خواهش میکنم، وردپرس صنعتی هست که اگر یاد بگیرید بله میتونید وارد بازار کار بشید و درآمدش خوبه
   لطفا ناامید نباشید روحیه شما خیلی روی مسیر پیشرفتتون تاثیر میزاره، منم روزگار نزدیکی شبیه شما بودم و تلاش کردم تا نتیجه بگیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *