میزان پیشرفت خواندن شما
فهرست مطالب

فهرست مطالب

سریال چالش های کسب و کار اینترنتی (قسمت اول)

چالش های کسب و کار اینترنتی

با سلام و احترام و عرض ارادت، تقریبا بعد از یک سال برگشتم به جایی که همیشه عاشقش بودم، نوشتن نوشتن و باز هم نوشتن، اما اینبار با یک سریال شاید طولانی در خدمتتون هستم که هدفم فقط و فقط پاسخ به سوالات و چالش های شما در مورد کسب و کار اینترنتی و وردپرس است.

 

قصه چیه؟

داستان ما از اینجا شروع شد که من دقیقا همین امروز به خودم اومدم و دیدم که یک ساله هیچ مطلبی داخل وبلاگ خودم ننوشتم و چقدر دلم براتون تنگ شده و البته میخواستم با موضوعی برگردم که ارزشش رو داشته باشه.

خلاصه سریال چالش های کسب و کار اینترنتی رو شروع کردم تا جایی که بتونم به سوالات مهم دوستان پاسخ بدم.

این قسمت قراره من کوتاه صحبت کنم و بیشتر سوالات شمارو ببینم و بخونم و در نهایت با سوالات و چالش های شما موضوع جلسات بعدی شکل بگیره.

 

همه ویدئو ها خودم (امیر حسین احمدی) صحبت میکنه؟

فعلا برنامه ای برای اینکه شخص دیگه ای داخل ویدئو ها باشه ندارم و فقط و فقط خودم هستم 🙂

البته سعی میکنم از رفرنس های دیگه به شدت استفاده کنم و منابع علمی این پاسخ هارو بیشتر سنگین کنم و کمی چاشنی تجربه ترکیب کنم و خدمتتون تقدیم کنم.

 

چرا باید میخکوب این چالش ها باشم؟

هر کسی در مراحل مختلف کسب و کار و سایت و هر چیزی به مشکلات و چالش هایی برخورد میکنه که شاید فعلا شما برخورد نکرده باشید ولی قطعا به زودی برخورد خواهید و کرد و به شما توصیه میکنم که حتما حتما حتما این بخش از سایت رو جدی بگیرید که قراره داخلش فقط راز افشا کنیم و بگیم چه کردیم و چه نکردیم.

 

موضوع این جلسه؟

در ابتدای ویدئو این جلسه رو معرفی کردیم و بعد به یک سوال مهم یعنی چرا متخصص ها درآمد ندارد یا حدی که وقت اجازه داد پاسخ دادیم و به مواردی مثل تعهد، روابط عمومی و… بسیار اشاره شد (حتما ویدئو رو ببینید)

 

 

برای جلسه اول کافیه و امیدوارم جلسات بعدی با کلی سوال بیام 🙂

 

من اگر جای شما باشم هر سوالی که دارم و فکر میکنم برای پاسخش خیلی باید زمان صرف کنم یا هزینه کنم رو زیر این پست میپرسم و منتظر جوابش میمونم.

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *