میزان پیشرفت خواندن شما
فهرست مطالب

فهرست مطالب

قالب خبری رایگان وردپرس Envince + آموزش ویدئویی

یکی از پرطرفدار دار ترین نسل های قالب های وردپرسی قالب های خبری یا بهتری اشاره کنیم وبلاگی خبری است و بسیاری از سایت ها برای ارائه اخبار و آموزش هایشان از قالب های این مدلی استفاده میکنند و ما در این آموزش میخواهیم قالب خبری رایگان وردپرس Envince یک قالب قدرتمند و زیبا است را که از ویژگی‌های آن می‌توانیم به بخش تبلیغات و اسلایدر اخبار است معرفی کنیم.

 

 

داستان آموزش قالب خبری رایگان وردپرس Envince

به‌علاوه ویژگی‌هایی که در بالا مثل اسلایدر اخبار به آن‌ها اشاره شد، بخش خبرهای داغ هفتگی و شبکه‌های اجتماعی نیز از دیگر ویژگی‌های این قالب قالب خبری رایگان وردپرس Envince است.

 

امکانات ویژه قالب خبری رایگان وردپرس Envince:

مزیت:

  • بخش تبلیغات
  • شبکه‌های اجتماعی
  • بخش خبرهای داغ هفتگی
  • اسلایدر خبر
  • فارسی
  • و امکانات دیگر

به سراغ نصب قالب خبری Envince می‌رویم.

 

نصب قالب Envince

برای نصب این قالب ابتدا به بخش نمایش -> پوسته‌ها بروید و بر روی (افزودن پوسته تازه) کلیک کنید. سپس از طریق بخش (بارگذاری پوسته) فایل فشرده قالب را آپلود و نصب کنید.

نصب قالب Envince

پس از نصب و فعال‌سازی قالب، پیام هشداری مبنی بر نصب افزونه‌های موردنیاز نمایش داده می‌شود که حتما باید افزونه های لازم را نصب کنید، بر روی (Begin Installing Plugin) کلیک نمایید.

نصب قالب Envince

در این صفحه تمامی افزونه‌ها را با زدن تیک کنار هر افزونه یا تیک کنار Plugin انتخاب نمایید و از طریق بخش (کارهای دسته‌جمعی) گزینه (Install) را انتخاب کنید. نصب قالب Envince

پس از نصب افزونه‌ها توسط دکمه (Return To Plugin Installer) به صفحه قبل بازگردید.

نصب قالب Envince

در این صفحه مانند مرحله قبل، تمامی افزونه‌ها را انتخاب نمایید و از طریق بخش (کارهای دسته‌جمعی) گزینه (Activate) را انتخاب نمایید.

نصب قالب Envince

توسط دکمه (Return To Dashbord) به پیشخوان وردپرس بازگردید.

نصب قالب Envince

به بخش افزونه‌ها -> افزودن مراجعه نمایید و افزونه (One click Demo Import) که برای عملیات درون ریزی پیش نمایش است را نصب نمایید.

نصب قالب Envince

سپس افزونه را فعال نمایید.نصب قالب Envince

به بخش نمایش -> Import Demo Data مراجعه نمایید و محتوا پوشه demo data را انتخاب و بارگذاری نمایید.

نصب قالب Envince

سپس به نمایش -> سفارشی سازی بروید و وارد تنظیمات برگه خانه شوید و صفحه نخست را بر روی (خانه) تنظیم کنید.
نصب قالب Envince

 

پیش‌نمایش قالب به همین راحتی 🙂

قالب خبری رایگان وردپرس Envinceقالب خبری رایگان وردپرس Envinceقالب خبری رایگان وردپرس Envinceقالب خبری رایگان وردپرس Envince

جمع‌بندی:

در این آموزش در مورد قالب های خبری وبلاگی صحبت کردیم و از مزایای آن ها گفتیم و در نهایت در مورد یک قالب به خصوص صحبت شد که یکی از بهترین قالب خبری رایگان وردپرس Envince است که امروز باهم به بررسی آن پرداختیم. نصب کنید و از آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *