میزان پیشرفت خواندن شما
فهرست مطالب

فهرست مطالب

خرید فالوور یا خرید لایک ؟

جی فالوور

شبکه های اجتماعی امروزه به بخش جداناپذیری از زندگی و روزمرگی ما تبدیل شده اند و در واقع کاربران شبکه های اجتماعی هم روز به روز در حال افزایش می باشد. بنابراین شبکه های اجتماعی می توانند فرصتی بسیار مناسب برای کسب و کارهای مختلفی باشند که به دنبال رشد و پیشرفت بیشتری هستند. اگر به دنبال افزایش فالوور ، مخاطبان و مشتری های بیشتری از شبکه های اجتماعی و یا کسب و کارهای آنلاین خود هستید ، ادامه این مطلب را از دست ندهید .

 

اهمیت شبکه های اجتماعی برای کسب و کارهای مختلف

همانطور که اشاره کردیم ، امروزه شبکه های اجتماعی مختلف بیش از چندین میلیون کاربر فعال دارند که این تعداد در هر ساعت رو به افزایش می باشد . در چنین موقعیتی که بیشتر افراد در شبکه های اجتماعی حضور پر رنگی دارند ، کسب و کارهای مختلف هم می توانند از این فرصت طلایی برای افزایش فالوور  استفاده کنند و کسب و کار خود را رونق بخشند. کسب و کارهای مختلفی می توانند در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشند و از این فرصت نهایت استفاده را داشته باشند .

بنابراین کسب و کارهایی که به دنبال پیشرفت و افزایش درآمد خود هستند ، می توانند در علاوه بر بازاریابی محلی برای کسب و کار خود به دنبال حضور آنلاین در شبکه های اجتماعی هم باشند. در واقع حتی افرادی که کسب و کار خاصی ندارند هم می توانند از شبکه های اجتماعی درآمد داشته باشند. کسب درآمد از شبکه های اجتماعی می تواند برای برخی از افراد کاری چالش برانگیز و سخت باشد که معمولا هم به همین صورت می باشد ، چرا که اینگونه افراد اطلاعات جامعی در مورد کارکرد الگوریتم های مختلف شبکه های اجتماعی ندارند. اگر در مورد الگوریتم های شبکه های اجتماعی و همچنین نحوه عملکرد آن ها اطلاعات کافی داشته باشید ، می توانید پیشرفت های قابل توجهی در کسب و کار خود تجربه کنید .

 

چرا اینستاگرام ؟

چرا اینستاگراماز بین شبکه های اجتماعی ، شبکه اجتماعی اینستاگرام ، یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر می باشد که می تواند برای کسب و کارهای مختلف مانند سکوی پرتابی به حساب بیاید . امروزه بیشتر کاربرانی که ادعا می کنند اعتیادی به شبکه های اجتماعی ندارند ، روزانه چیزی در حدود 4 یا 5 ساعت از وقت خود را در اینستاگرام صرف می کنند ، که همین موضوع به تنهایی می تواند نشان دهنده محبوبیت اینستاگرام باشد .

علاوه بر این ها از آنجایی که اینستاگرام توسط فیسبوک خریداری شده است ، آپدیت های متفاوت و خلاقانه ایی به اینستاگرام اضافه می شوند که این موضوع هم باعث افزایش محبوبیت این شبکه اجتماعی شده است ، برای مثال از ارائه آپدیت Igtv اینستاگرام زمان آنچنان زیادی نمی گذرد و فیسبوک با توجه به درخواست های کاربران این آپدیت را به اینستاگرام اضافه کرد تا کاربران بتوانند ویدیوهای بیشتر از یک دقیقه ایی خود را هم در این پلتفرم با دیگران به اشتراک بگذارند .

Source:Cyberg

الگوریتم اینستاگرام

اینستاگرام برای اولویت بندی و یا در واقع رتبه بندی پست های مختلف از الگوریتم های مختلفی استفاده می کند تا پست های محبوب تر بتوانند در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرند. الگوریتم های اینستاگرام دائما در حال آپدیت شدن هستند و با آپدیت هایی که اخیرا دیده شده اند ، پست هایی که کاربران کمتر لایک می کنند و یا به طور کلی اهمیت کمتری برای آن ها دارد در اولویت های پایین تری برای کاربران به نمایش در می آید . در واقع الگوریتم اینستاگرام نسبت به گذشته هوشمندتر شده است و کار را برای برخی از پیج ها سخت تر کرده.

 

عوامل تاثیرگذار در رتبه بندی پست های اینستاگرام

همانطور که اشاره کردیم ، الگوریتم اینستاگرام همواره در حال آپدیت شدن و هوشمندتر شدن می باشد ، اما برخی از عوامل و یا فاکتورهای هر پست می توانند همواره در اولویت بندی پست ها تاثیر داشته باشند ، برای مثال تعداد لایک ها ، تعداد فالوورها ، تعداد کامنت ها ، تعداد بازدیدها. همگی این عوامل می توانند در اولویت بندی و یا رتبه بندی پست های مختلف تاثیر داشته باشند و معمولا برآیندی از این عوامل می تواند موفقیت پیج های مختلف را تضمین کند .

 

تعداد لایک

در واقع تعداد لایک ها یکی از مهم ترین عواملی است که می تواند در افزایش بازدید یک پست تاثیر داشته باشد. تعداد لایک ها در واقع نشان دهنده محبوبیت یک پست می باشد و هر چقدر هم که این تعداد بیشتر باشد می تواند شانس بیشتری برای نمایش بیشتر پست به همراه داشته باشد. اگر به دنبال خرید لایک واقعی هستید ، شرکت جی فالوور ارزان ترین لایک های واقعی ممکن را برای پست های شما به ارمغان می آورد که می تواند منجر به بیشتر دیده شدن پست های شما شود .

 

تعداد فالوور

علاوه بر تعداد لایک ، تعداد فالوور هم می تواند نقش مستقیمی در رتبه بندی های هر پست داشته باشد. تعداد فالوورهای بیشتر نمی تواند تضمینی برای بیشتر دیده شدن و افزایش مشتری باشد ، چرا که امروزه بحثی به نام فالوورهای فیک وجود دارد که به طرز قابل توجهی نرخ درگیری پست های شما را کاهش می دهد که این موضوع می تواند منجر به کمتر دیده شدن پست های شما شود. اما اگر تعداد فالوورهای واقعی مناسبی داشته باشید ،  می توانید شانس نسبتا بیشتری برای رشد در اینستاگرام داشته باشید .

بنابراین اگر اقدام به خرید فالوور می کنید ، حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که فالوورهای که خریداری می کنید ، واقعی باشند و ربات نباشند ، تا علاوه بر افزایش تعداد فالوور ، نرخ درگیری پست های شما هم افزایش داشته باشد و الگوریتم های اینستاگرام پیج شما را به عنوان اسپم شناسایی نکند .

 

تعداد کامنت

تعداد کامنت یکی از عواملی است که از آن برای تشخیص محبوبیت در سایر شبکه های اجتماعی هم استفاده می شود. تعداد کامنت هم مانند تعداد لایک ، از عواملی می باشد که می توان از آن ها برای تشخیص اسپم بودن یک پیج استفاده کرد. بنابراین تعداد کامنت هم می تواند تاثیر مستقیمی در دیده شدن پست های شما داشته باشد .

 

نتیجه گیری

برای بیشتر دیده شدن باید مجموعی از نرخ های دیگری هر پست خود را افزایش دهید . برای مثال اگر تعداد لایک های کمی برای هر پست دارید ، می توانید با تولید محتوای یونیک و کاربرپسند و همچنین خرید تعدادی لایک پست هایی با نرخ درگیری بیشتری داشته باشید. معمولا خرید لایک می تواند تاثیر مثبتی بر روی نرخ درگیری داشته باشد که همین موضوع می تواند منجر به افزایش بازدیدها و افزایش فالوورهای پیج اینستاگرامی شما شود .

به طور کلی استراتژی های مختلفی برای رشد در اینستاگرام و سایر شکه های اجتماعی وجود دارد که معمولا استفاده از یک یا دو تا از این استراتژی ها می تواند گره کور رشد نکردن پیج های مختلف را باز کند . استراتژی خرید فالوور و خرید لایک به صورت مستمر یکی از این استراتژی های دیجیتال مارکتینگ و یا بازاریابی دیجیتال می باشد که به پیج های مختلف کسب و کارها می تواند کمک بسیاری کند و همچنین تضمینی برای موفقیت این پیج ها باشد. بنابراین با انتخاب یک یا چند استراتژی مناسب ، رشد تضمینی برای پیج های خود رقم بزنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *