میزان پیشرفت خواندن شما
فهرست مطالب

فهرست مطالب

قالب وبلاگی وردپرس Masonic + آموزش ویدئویی

قالب وبلاگی وردپرس

قالب وبلاگی وردپرس Masonic یکی از قالب‌های رایگان و قدرتمند طراحی‌شده برای وردپرس است. این قالب دارای چیدمان ستونی در صفحه اول است. و ظاهری تقریبا ساده دارد و مناسب وب مستر هایی است که طرفدار سادگی هستند.

 

داستان آموزش قالب وبلاگی وردپرس Masonic (ماسونیک)

همان‌طور که در بالا اشاره شد، یکی از ویژگی‌های این قالب، چیدمان ستونی شکل است. این چیدمان، به زیبایی قالب سایت شما کمک به شدت بزرگی می‌کند.

 

ویدئو آموزش کامل قالب Masonic (ماسونیک)

[jwp-video n=”1″]

امکانات ویژه قالب وبلاگی وردپرس Masonic (ماسونیک):

مزیت:

  • چیدمان ستونی شکل
  • فارسی
  • نصب آسان
  • و امکانات دیگر

به سراغ نصب قالب وبلاگی وردپرس Masonic می‌رویم.

 

نصب قالب Masonic (ماسونیک)

برای نصب این قالب، ابتدا به بخش نمایش -> پوسته‌ها بروید و بر روی (افزودن پوسته تازه) کلیک کنید. سپس از طریق بخش (بارگذاری پوسته) فایل فشرده قالب را بارگذاری و نصب نمایید.

پس از نصب قالب با این صفحه مواجه می‌شوید. به‌منظور حذف پیام هشدار، بر روی (Disim This Notice) کلیک کنید.

برای اینکه بتوانیم به سادگی دمو افزونه را درون ریزی کنیم و به راحت ترین حالت ممکن قالب را نصب کنیم باید از یک افزونه حرفه ای به اسم One Click Demo Importer استفاده کنیم و تنظیمات بخش دمو و بعضی فایل های پیش نمایش را در این افزونه انجام دهیم پس برای نصب به بخش افزونه‌ها -> افزودن مراجعه نمایید و افزونه (one click demo import) را نصب نمایید.

سپس افزونه را فعال نمایید.

به بخش نمایش -> Import Demo Data مراجعه نمایید و محتوا پوشه demo data را بارگذاری نمایید و بر رو import demo data کلیک نمایید.

پیش‌نمایش قالب Masonic (ماسونیک)

جمع‌بندی:

قالب وبلاگی وردپرس Masonic یکی از قدرتمندترین قالب‌های وبلاگی طراحی‌شده برای وردپرس است. و این قالب از ویژگی نمایش مطالب به صورت ماسونری استفده میکند و شما با نصب این قالب یک ساختار ساده ولی در عین حال جذاب را تجربه خواهید کرد پس لذت ببرید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *