میزان پیشرفت خواندن شما
فهرست مطالب

فهرست مطالب

تبلیغ در گوگل با آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ

آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ

بی ‌شک گوگل محبوب ‌ترین موتور جستجوی جهان است. بر اساس آمار سایت الکسا، محبوب ترین وب‌سایت در ایران نیز گوگل است. به طور متوسط روزانه بیش از 3.5 میلیارد جستجو در گوگل صورت می‌ گیرد. بدون تردید گوگل محبوب ترین موتور جستجو جهان است و میانگین پیش از 3 میلیارد نفر در روز برای بر طرف کردن نیازهای خود در گوگل جستجو می کنند.

 

حالا تصور کنید که بتوانید در گوگل تبلیغات کنید آن هم در بهترین جایگاه تبلیغاتی و بر اساس نیاز مشتری. فرض کنید سایتی در زمینه خرید گوشی دارید و همیشه لینک یک گوگل هستید. روزانه هزاران نفر این عبارت را در گوگل جستجو می کنند و سایت شما نیز در گوگل همیشه برای کاربران نمایش داده شود. فقط بخش کوچکی از این کاربران از شما خرید کنند، فروش شما متحول می شود. به همین دلیل است که شعار گوگل در تبلیغات این است که از طریق گوگل می توانید فروش خود را متحول کنید.

 

اما سرویس Google ADS  برای کاربران ایرانی محدود شده است و از طرفی اگر بخواهید با کمترین هزینه برای سایت خود تبلیغات کنید نیاز دارید تا یک مجموعه تخصصی این کار را انجام دهد و کمپین های شما را بهینه برای کند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین مارکتینگ به عنوان نماینده رسمی گوگل در ایران کمپین‌های تبلیغات در گوگل را به صورت بهینه و کم هزینه ارائه می‌کند.

هزینه تبلیغات در گوگل به صورت مناقصه‌ای مشخص می‌شود و به این صورت که شما برای یک کلمه قیمتی را مشخص می‌کنید، رقیبتان قیمتی دیگر و به این ترتیب گوگل میانگین قیمتی که کاربران حاضر به پرداخت آن هستند را پیدا می کند.

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین

 

برخی از ویژگی ها تبلیغات در گوگل

آگهی گوگل ادز هوشمند و هدفمند بوده و تنها برای کسانی قابل مشاهده است که به دنبال کالا و خدمات شما هستند.

هزینه تبلیغات در گوگل ادز تنها به ازای کلیک روی آگهی شما از شارژ شما کسر می شود.

امکان تعیین سقف هزینه مصرفی روزانه برای تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز.

امکان تعیین کشوری (منطقه جغرافیایی) که تبلیغات در آنها نمایش داده شود.

امکان تعیین زبان هایی که تبلیغات گوگل ادز برای آنها نمایش داده شود.

امکان تعیین بازه زمانی ساعات نمایش تبلیغات در گوگل ادز.

امکان تعیین هزینه کلیک هر کلمه کلیدی و کاهش هزینه با بهبود نرخ تبدیل ppc

 

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *