میزان پیشرفت خواندن شما
فهرست مطالب

فهرست مطالب

سئو محلی چیست؟چند تکنیک اساسی برای انجام لوکال سئو

سئو چیست

آیا میدانید معنای سئو محلی چیست؟ چه تکنیک هایی برای انجام سئو محلی وجود دارد؟ چرا باید از سئو محلی استفاده کنیم؟ برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با سئو محلی تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

سئو محلی چیست؟

سئو محلی این امکان را به وجود می آورد تا افراد بتوانند کسب و کار خود را در بازه زمانی کوتاه تری به مشتریانشان معرفی نمایند.

هدف از سئو محلی این است که افراد بتوانند در بازه زمانی محدودتر و سریعتر مشتریانی که در اطرافشان وجود دارد را به سمت خود جذب نمایند.

در واقع بهترین متد برای کسب و کار هایی می باشد که خواستار جذب مشتری در زمان بسیار کوتاه هستند.

 

مزیتهای انجام سئو محلی چیست؟

سئو محلی این امکان را به وجود می آورد تا افراد بتوانند کسب و کارهای جدید را خیلی راحت تر شروع نمایند.

بر حسب مطالعاتی که انجام شده است در سالهای گذشته تعداد جستجوهای محلی برای دسترسی به کسب و کارهای مختلف حدود ۵۸ درصد رشد داشته است.

در واقع سئو محلی جستجو ها را بسیار هدفمند و سریع تر کرده و تعداد کثیری از کسانی که از جستجوهای محلی تبدیل به مشتری دائمی می شوند بسیار زیاد است.

پس می‌توان گفت که سئو سایت محلی بسیار تاثیرگذارتر از سایر متن های تبلیغاتی می باشد و این مکان به وجود می‌آید تا تمام کسب و کارها به صورت رایگان بتوانند فرصت‌های خوبی را برای جذب مشتری داشته باشند.

امروزه بیشتر از ۷۰ درصد مشتریان با استفاده سئو محلی به کسب و کار خود ادامه می دهند و مشغول به جذب مشتری هستند.

در واقع این امکان را به وجود آمده است تا با استفاده از سئو محلی شما در نتیجه جستجو کاربرانی که در محدوده خاصی هستند نمایش داده شوید

مثلاً رستورانهایی که در محدوده خاصی هستند و افرادی که به دنبال محلی خاص می‌گردند یک گزینه بارز در سئو محلی می باشد.

و مهم‌ترین گزینه‌ ای است که باعث شده است تا تمام کسانی که نیاز به محلی خاص و فردی خاص را دارند خیلی راحت تر به محل مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند.

 

تکنیک های خاص برای انجام سئو محلی

بهتر است نقشه گوگل را در وب سایت خود قرار بدهید این مورد باعث می شود تا امکان دسترسی مخاطبان تان با شما به راحتی امکان‌پذیر گردد.

همچنین می توانید از تگ های گوگل برای نشان دادن موقعیت محل کار خود استفاده نمایید، که در حال حاضر ابزارهای بسیار زیادی برای انجام این کار وجود دارند و باعث می شوند تا امکان پیدا کردن شما به راحتی امکان‌پذیر گردد که تاثیر فوق العاده بالایی در سئو محلی دارد.

مورد بعدی استفاده نمودن از اسنیپت های مرتبط با کسب و کارتان می باشد، در واقع این مورد باعث میگردد تا محتوای وب سایت شما برای موتورهای جستجو قابل درک تر شده و امکان نمایش دادن در نتیجه جستجوی محلی به راحتی ممکن گردد.

از تکنیک های دیگر برای بهبود سئو محلی استفاده نمودن از متن و محتواهای خاص برای وبسایت می باشد در واقع استفاده از کلمات های مناسب یکی از مهمترین و بهترین روش ها برای بهینه سازی وبسایت می باشد.

شما باید برای تمام شعبه های کاری خود یک صفحه مجزا را طراحی نمایید مثلا اگر دارای یک آموزشگاه رانندگی هستید که شعبه های مختلفی دارد در این حالت هر کدام از شعبه ها باید دارای یک صفحه مجزا باشد که در اینصورت می توانید برای تمام شعبات صفحات جدا را طراحی کرده و تمام صفحات را به هم لینک دهید.

گزینه بعدی استفاده کردن از شبکه های اجتماعی می باشد در واقع امروزه شبکه های اجتماعی تاثیر فوق العاده بالایی در جذب مشتری و انجام تبلیغات به بهترین شکل ممکن دارند.

گزینه بعدی درخواست از مخاطبان برای ارسال نظر در رابطه با خدماتتان می باشد که این مورد باعث می گردد تا بتوانید نکات ضعف را برطرف کرده و مواردی که باعث جلب رضایت مشتریان است را قوی تر نمایید.

همچنین ثبت نمودن سایت در دایرکتوری یکی دیگر از گزینه هایی است که باعث بهبود کسب و کار می شود در واقع دایرکتوری ها این امکان را به وجود می آورند تا به راحتی بتوانید با استفاده از کلمات کلیدی مناسب باعث شوید تا کسب و کارتان در نتیجه جستجو گوگل نمایش داده شوند.   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آموزش سئو می توانید با شرکت سئوکار در ارتباط باشید.

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *