میزان پیشرفت خواندن شما
فهرست مطالب

فهرست مطالب

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟

رپورتاژ آژانس

آژانس دیجیتال مارکتینگ چه کاری انجام می دهد؟

بازاریابی اینترنتی دنیایی وسیع و تودرتو است. درک درست صاحبان کسب و کار برای ورود به بازاریابی اینترنتی و استفاده از شیوه های نوین کسب و کار آنلاین  یک عامل مهم در موفقیت یک کسب و کار می باشد. با این حال، برای بسیاری از صاحبان مشاغل، کوچک یا بزرگ، می‌تواند چالشی کاملاً جدید باشد و حتی ممکن است گاهی غیرممکن به نظر برسد. اینجاست که آژانس های بازاریابی دیجیتال وارد عمل می شوند. اگرچه ممکن است این اصطلاح برای شما کاملاً غریبه نباشد، ممکن است بپرسید آژانس بازاریابی دیجیتال دقیقاً چیست؟

در این مقاله، که توسط آژانس‌ دیجیتال مارکتینگ شتاب دی ام تهیه شده، خلاصه ای از فعالیت آژانس های دیجیتال مارکتینگ را برای شما شرح می دهیم. آنها چه کسانی هستند؟ چه کاری انجام می دهند؟ و چگونه می توانند به شما و کسب و کار شما کمک کنند؟

 

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ کسب و کاری است که هدف اصلی آن بازاریابی اینترنتی کسب و کار از طریق افرایش فروش محصولات و خدمات مشتریان خود در دنیای دیجیتال است. آژانس‌های بازاریابی دیجیتال باید بسیار هوشمند و تحلیل گر باشند و همیشه از بهترین شیوه‌های نوین بازاریابی دیجیتال برای استفاده از ابزارها، استراتژی‌ها و تاکتیک‌هایی که در اختیار دارند استفاده کنند تا خدماتشان فراتر از انتظارات مشتریان باشد و نتایج را به‌موقع و قابل اندازه‌گیری ارائه دهند.

 

از آژانس دیجیتال مارکتینگ چه انتظاری باید داشت؟

در کشور ما آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ زیادی وجود دارد، که بیتر آنها حرفه ای و کاربلد می باشند. در صورتی که قصد دارید با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ برای دریافت خدمات بازاریابی اینترنتی ویژه کسب و کارتان همکاری نمایید، تیم حرفه ای آنها ابتدا باید اهداف کسب و کار شما را درک نماید. شما هم باید خواسته های خود را به صورت شفاف بیان کرده و تمام مسائل مالی و نحوه پرداخت مورد توافق را مکتوب نمایید.

 

مروری بر ارائه دهندگان خدمات دیجیتال مارکتینگ

چشم‌انداز ارائه‌دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ بسیار گسترده است. بازاریابی اینترنتی با انواع خدمات شامل، آژانس های دیجیتال مارکتینگ تخصصی، آژانس های خئمات سئو، آژانس های مشاوره بازاریابی و فریلنسرهای بازاریابی اینترنتی وجود دارند.

بیایید به طور خلاصه به ارائه دهندگان مختلف خدمات دیجیتال مارکتینگ در آنجا نگاه کنیم.

 

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با خدمات کامل

آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ با خدمات کامل، عموماً شرکتی 360 درجه با دپارتمان های مختلف و تعداد زیاد نیروی کار برای خدمات بازاریابی دیجیتال هستند. آن‌ها از بخش‌های زیادی تشکیل شده‌اند که هر کدام بر یک سرویس خدمات بازاریابی ایترنتی تمرکز دارند، بنابراین به آژانس اجازه می‌دهند تا استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال جامع را برای مشتریان خود ارائه دهد.

 

آژانس تخصصی دیجیتال مارکتینگ

آژانس‌های تخصصی دیجیتال مارکتینگ، آژانس‌های بازاریابی در بستر اینترنت هستند که تنها بر روی یک حوزه از بازاریابی دیجیتال تمرکز می‌کنند. نمونه‌هایی از اینها آژانس‌های تخصصی سئو هستند که فقط بازاریابی موتورهای جستجو را انجام می‌دهند یا آژانس‌های تخصصی طراحی وب سایت که صرفاً بر طراحی وب‌سایت تمرکز دارند.

 

آژانس محصولات دیجیتالی

آژانس های دیجیتال آژانس هایی هستند که بر توسعه محصولات دیجیتالی مانند برنامه های موبایل یا توسعه وب سایت تمرکز می کنند. به طور کلی، یک آژانس دیجیتال استراتژی ها، طرح های خلاقانه و توسعه فنی را برای محصولات و خدمات مبتنی بر صفحه نمایش به مشتریان ارائه می دهد.

 

مشاور دیجیتال مارکتینگ

مشاور بازاریابی دیجیتال حرفه ای است که توسط کسب و کارها استخدام می شود تا اثربخشی استراتژی های بازاریابی دیجیتال ارگانیک و پولی فعلی خود را ارزیابی کند و راه حل هایی برای بهینه سازی و شاید حتی اصلاح استراتژی های موجود ارائه دهد. آنها همچنین گاهی اوقات به توسعه، اجرا و نظارت بر نتایج کمک می کنند.

تخصص آنها گاهی برای کمک به بهبود تیم‌های بازاریابی داخلی، کمک به کسب‌وکارها در تعامل با آژانس‌های بازاریابی دیجیتال خارجی یا گاهی بررسی تلاش‌های یک فریلنسر در بازاریابی دیجیتال و ارائه مشاوره استفاده می‌شود. همچنین لازم به ذکر است که خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ در برخی از نمایندگی های فول سرویس و تخصصی نیز ارائه می شود.

 

فریلنسر دیجیتال مارکتینگ

فریلنسرهای دیجیتال مارکتینگ افرادی هستند که خدمات بازاریابی دیجیتال را ارائه می دهند. برخی از آنها به تنهایی کار می کنند، در حالی که برخی دیگر تیم های کوچک یا فریلنسرهای دیگری دارند که از آنها برای برون سپاری برخی از جنبه های کار استفاده می کنند. اکثر فریلنسرهای دیجیتال مارکتینگ در یک حوزه تخصصی تخصص دارند و به ندرت به کمپین های بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل رسیدگی می کنند.

 

مروری بر خدمات تخصصی آژانس های دیجیتال مارکتینگ

وقتی صحبت از خدمات دیجیتال مارکتینگ موجود در بازار می شود، خدمات زیادی وجود دارد. در ادامه چندین مورد از خدمات تخصصی آژانس های دیجیتال مارکتینگ را معرفی خواهیم کرد.

 • خدمات سئو
 • خدمات بازاریابی محتوا
 • خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی
 • خدمات بازاریابی ایمیلی
 • خدمات تبلیغات دیجیتال
 • خدمات مشاوره استراتژی بازاریابی دیجیتال
 • خدمات تجزیه و تحلیل دیجیتال مارکتینگ
 • خدمات طراحی وب سایت
 • خدمات توسعه وب
 • خدمات توسعه اپلیکیشن موبایل
 • خدمات طراحی خلاق / خدمات طراحی گرافیک
 • خدمات بازاریابی تجارت الکترونیک

 

این مقاله خلاصه و مروری بر خدمات آژانس‌های تخصصی دیجیتال مارکتینگ می باشد و مشخصا اگر بخواهیم به صورت مفصل در این باره صحبت کنیم باید چندین جلسه آموزشی برگزار نماییم. البته در صورتی که سوالی برای شما ایجاد شده می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما در سایت شتاب دی ام مطرح نمایید. حتما کارشناسان ما گوش به زنگ هستند تا سوالات شما عزیزان را در این باره پاسخ دهند.

شتاب دی ام به آدرس اینترنتی https://shetabdm.com/ آماده ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *